© Visos teisės saugomos. 2011 m.
Tinklalapį sukūrė: www.pigustinklapiai.lt
Informacija atnaujinta 2014.03.31
NAUJIENOS

-----------------------------------------------------------------------------------
Piešimas anglimi

  ,,Obelėlės" grupėje vykdomas projektas ,,Po menų šalį". Vasario 6 d. į grupę atvyko Adomo tėtis Linas Labanauskas. Jis vaikučius supažindino su nauja dailės technika - piešimu anglimi. Medžio anglys yra viena seniausių piešimo medžiagų, gaunama be oro kaitinant karklų ar kitų medžių šakeles aukštoje temperatūroje sandariose talpyklose. Medis suanglėja, bet šakelė lieka kaip buvusi ir ja jau galima piešti. Kaip piešimo priemonė tokia anglis yra neprilygstama dėl savo sodrių juodų linijų, švelnių tamsių tonų. Ši technika vaikams buvo nauja, todėl jie noriai klausė patarimų ir pamokymų. Nors rankytės ir veidukai buvo murzini nuo anglies, bet vaikams patiko piešimo procesas ir sukurti darbeliai.
-----------------------------------------------------------------------------------
,,Rūtelių" gr. akcija ,,Gražiausios spalvos Lietuvos"

Žiema - nuostabus metų laikas, kada už lango krinta lengvos snaigės, vėjo supustytos sniego pusnys, o medžiai braška nuo šalčio. Kas gali būti vaikams įdomiau ir linksmiau už žiemos pramogas lauke.

Nuo 2014 vasario 1 d.,,Rūtelių" grupėje vykdome projektą ,,Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą", skirtą K.Donelaičio 300-osioms metinėms paminėti. Vasario mėnesį organizavome akciją ,,Gražiausios spalvos Lietuvos", kurios metu vaikai piešė ant sniego. Piešiniai buvo skirti Vasario 16-ajai - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.